Tradice a filozofie

Vítejte na cestě za svým snem.

Srub není jen dřevěný dům. Je to pořádný kus historie každého stoletého stromu a také lesa, kterým za tu dobu prošla početná skupina obdivovatelů Vašeho srubu v době, kdy ještě čněl k obloze. Je to také vůně dřeva, která vás pokaždé přivítá, když se vrátíte do svého srubu. Je to sen, který může být skutečností a my Vám ho splníme.

 

Víme o čem mluvíme, protože již více jak 27 let stavíme Vaše sny.

Naše firma při realizaci srubových domů a roubených domů zúročuje dovednosti nastřádané po dobu již čtyř generací v oborech truhlářství, tesařství a stavitelství. Naše zkušenosti a použité technologie jsou již od roku 1991 konzultovány s předními odborníky na výstavbu dřevostaveb. V oblasti subdodavatelské součinnosti používáme technologie osvědčených, a na našem trhu již známých, firem jako jsou například firma Bramac (střešní krytiny pro srubové domy), nebo firma BASF (nátěrové hmoty). Kladným přístupem k přírodnímu materiálu se snažíme vytvářet hodnotné prostředí pro spokojené bydlení naších klientů ve formě srubových a roubených domů.

Při stavbě srubů používáme moderní technologie, ale zároveň i respektujeme tradiční výrobní postupy. Vývoj i samotný výrobní proces nepřetržitě porovnáváme s technologií z Kanady a Finska. Sruby a celkově srubové domy a roubenky mají nezaměnitelnou atmosféru, která v kombinaci s výhradně přírodními materiály zajišťuje ideální prostředí pro zdravé bydlení.

Nabízíme komplexní služby v oblasti srubových staveb (sruby, srubové domy, roubenky a další dřevěné domy). Zajistíme vše od projektové činnosti přes jednání na úřadech a institucích, zajištění financování až po samotnou realizaci srubové (roubené) stavby.

Naše nabídka dřevostaveb zahrnuje jak menší srubové bungalovy a roubené chaty vhodné pro rekreaci, tak i klasické rodinné srubové a roubené domy.

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se srubových a roubených staveb
použijte laskavě náš kontaktní formulář.

Souhlasím se vším