Typ:
Půdorys:
Cena hrubé stavby:

rozhledna

 

Hrubá stavba obsahuje: dřevěná konstrukce (1NP), dle projektové dokumentace, ze  smrkových klád s otvory na okna a dveře a přípravou na elektrorozvody a průchodky / stropní dřevěný překlad / štítová konstrukce a vnější štítový záklop z nesámovaných prken / trámová konstrukce podkrovní nadezdívky / trámový nehoblovaný krov (hoblovány pouze pohledové části krovu) / ochranný nástřik proti škůdcům / v podélných drážkách (1NP) je tepelný izolant z ovčího rouna nebo konopí / režijní náklady na činnosti v místě stavby (ubytování, strava, atd..)

 

V základu stavba na klíč obsahuje veškerý objem díla v rámci hrubé stavby a ostatní dodavatelské činnosti potřebné k provozuschopnosti srubu či roubenky jako jsou například : střecha / základní a závěrečné povrchové nátěry / komín / okna / krycí lišty / parapety / dveře venkovní a vnitřní / vodoinstalace / kanalizace / elektroinstalace / podlahy / příčky / dlažby / obklady / zařizovací předměty / přípojky / a jiné dle projektové dokumentace a požadavků zákazníka.

tisk   |   zpět

[icon-1317.jpeg]
rozhledna
Typ srubová varianta
Dostupnost na objednávku
O projektu

Srubová rozhledna zhotovená ze srubových přírodních kulatin. Rozměry a provedení se řeší vždy dle požadavků klienta. Následně se stanoví cena pro konkrétní typ.

smrk bez lazury 200000 Kč
smrk s lazurou 230000 Kč
Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.
Kategorie Doplňky