Typ:
Půdorys:
Cena hrubé stavby:

Montana

 

Hrubá stavba obsahuje: dřevěná konstrukce (1NP), dle projektové dokumentace, ze  smrkových klád s otvory na okna a dveře a přípravou na elektrorozvody a průchodky / stropní dřevěný překlad / štítová konstrukce a vnější štítový záklop z nesámovaných prken / trámová konstrukce podkrovní nadezdívky / trámový nehoblovaný krov (hoblovány pouze pohledové části krovu) / ochranný nástřik proti škůdcům / v podélných drážkách (1NP) je tepelný izolant z ovčího rouna nebo konopí / režijní náklady na činnosti v místě stavby (ubytování, strava, atd..)

 

V základu stavba na klíč obsahuje veškerý objem díla v rámci hrubé stavby a ostatní dodavatelské činnosti potřebné k provozuschopnosti srubu či roubenky jako jsou například : střecha / základní a závěrečné povrchové nátěry / komín / okna / krycí lišty / parapety / dveře venkovní a vnitřní / vodoinstalace / kanalizace / elektroinstalace / podlahy / příčky / dlažby / obklady / zařizovací předměty / přípojky / a jiné dle projektové dokumentace a požadavků zákazníka.

tisk   |   zpět

[icon-1272.jpeg]
Montana
Typ 6+1
Půdorys 153 m²
O projektu

 Rodinný srubový podkrovní dům do tvaru „T“ s možností předsazených venkovních teras.
1. N.P. – zádveří, obytná hala, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, pokoj pro hosty I., spíž/šatna, koupelna, toaleta, pokoj pro hosty II., terasa.
2. N.P. – obytná hala, ložnice s koupelnou a toaletou, dětský pokoj I., šatna, koupelna, toaleta, dětský pokoj II.

Hrubá stavba od 2.064.000 Kč
Stavba na klíčna dotaz
Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.
Kategorie Sruby