Novinky

SRUB – FLORIDA

Nejžádanější srub na trhu.
Srubový dům FLORIDA máme již v sedmi variantách v rámci interiéru.

Sruby FLORIDA jsou vhodné jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci.

SRUBY - ROUBENKY

Snížení cen srubových a roubených staveb viz. ceník. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat. Rád a nezávazně Vám odpovím na veškeré Vaše dotazy ohledně srubů a roubenek. S přátelským pozdravem za celý realizační tým - p.Jaroslav Folber - tel: 777287537 - (viz. kontakt ).

SRUB - BALTIMORE = NOVINKA

Srubový dům Baltimore je klasický srub s obytným podkrovím, případnou srubovou terasou a balkony.


U této srubové stavby je štít řešen v rámci delší strany srubu.

SRUBY NA KLÍČ

Sruby na klíč a samozřejmě i
roubenky na klíč jsme schopni realizovat jako ucelenou zakázku v požadovaném objemu díle přesně dle Vašeho zadání. V případě potřeby je možné objem díla rozdělit na jednotlivé fáze výstavby. Samozřejmostí je možnost objednat pouze stavbu hrubé srubové či roubené stavby a ostatní činnosti realizovat svépomocí - (viz. kontakt ).

SRUB.CZ - info

Jedná se o klasickou výstavbu masivních srubových (roubených) domů a rekreačních chat. Členitost půdorysu a rozměry našich srubů, roubenek, stavíme výhradně dle přání a možností zákazníka v souladu s požadavky a regulativy příslušného stavebního úřadu. Samozřejmě se může při realizaci Vašeho srubu či roubenky vycházet ze staveb, které byly již v minulosti realizovány, jako jsou například sruby v sekci FOTOGALERIE / CENÍK + případně se dají pozměnit dle Vaší představy o bydlení v této krásné dřevostavbě...

SLEVA - STUDIE ZDARMA

Návrhy půdorysů na realizaci Vaší srubové či roubené stavby Vám zhotovíme ZDARMA.